אודות

נעמי.jpg

לאורך השנים הרגשתי שחיי הם כמו פאזל שחסרות בו לא מעט חתיכות, ושום דבר לא היה הגיוני. לא הבנתי מדוע אני מגיבה כפי שאני מגיבה - החרדה, הדיכאון ותגובות פיזיות ומנטליות קיצוניות אחרות שחוויתי, למרות שבזמנו חיי היו טובים.

 

כנערה היה לי חלום להיות מגישת חדשות בטלוויזיה. האמנתי ששם מספרים את האמת. לקח לי כמה שנים להבין שבעצם היה בי רצון לספר את החדשות שלי, את האמת שלי.

רק כשעברתי טיפול לראשונה במקביל לתהליכי התפתחות אישית והתבוננות עצמית, מצאתי את חלקי הפאזל האבודים של חיי ויכולתי לראות את עצמי וההיסטוריה שלי בשלמותם. 

אז פגשתי פנים אל פנים את הטראומה שחוויתי. סוף כל סוף, חיי קיבלו הסבר הגיוני, והתחלתי להרפא. 

בשלב זה הבנתי שאני רוצה לטפל באנשים ולעזור להם במסע הריפוי שלהם. תוך כדי מסע הריפוי שלי התעוררה בי ידיעה עמוקה שניתן להחלים מכל מצב, ולא משנה עד כמה חמורים הטראומה והכאב.

 

במהלך השנים הרבות בהן אני מטפלת בגוף, בנפש ובנשמה, רכשתי ידע רחב וניסיון במגוון תחומי טיפול בהם שיטת גרינברג, ניאו-הומנולוגיה, רייקי, הילינג, עבודה אנרגטית, טיפול בקריסטלים, הנחיית מדיטציה ושיטת ה'מסע' על פי ברנדון בייס. 

החל משנת 2002 אני מטפלת באנשים המתמודדים עם: חרדה, דיכאון, טראומה, פגיעות מיניות, נדודי שינה, מיגרנות, כאבי בטן, דלקות חוזרות בגוף, כאבים בגוף שאינם מוסברים ובטראומה.

 

בבסיס עבודתי קיימת הנחת יסוד שלכל משבר יש כתובת בגוף שמתבטאת בכאב פיזי או מחלה. כאב ומחלה תמיד 'יושבים' על רקע נפשי (למשל טראומה לא פתורה) ולכן צריך לעבד את הטראומה, לרפאה ולשחררה. בעזרת טיפול מקיף בגוף ובנפש מטופליי חשים הקלה משמעותית ופתרון שמאפשר להם להמשיך בחייהם ללא כאב וסבל.

תהליך הטיפול מותאם לצרכי כל מטופל באופן ספציפי. באמצעות תהליכי עומק ועיבוד הטראומה, מתאפשר למטופליי להשתחרר מהכאב שעיכב אותם. הטיפול מאפשר להם לחוש חווית שלמות, לפתור את חלקי הפאזל החסרים שבחייהם, ברמה הפיזית והרגשית כאחד.

מתוך מכתב תודה ממטופל:

"נעמי היא המרפאה שלי ..ולמה?

 

1.היא לעולם לא תוותר עליך כל עוד אתה רוצה שלא יוותרו עליך (חוק בסיסי לדעתי) אם יש נושא שבוער בך מהעבר, או משהו שעלה במהלך ההתנהלות השבועית, כל דבר...באמת..כל דבר..

בטיפול כל הרעיון הוא למצוא את שורש הבעיה , לעקור אותו לשתול שורש חדש:) העבודה הזאת מתבצעת יחד, לפעמים זה יותר אתה, לפעמים זה יותר נעמי.

 

2.יש לאישה הזאת שפע של כלים, שיטות טיפול מטודיקות, רעיונות ודרכים לרפא, אך למרות כל זה היא תמיד תלך עם האינטואציה  שלה ותשמש בשיטה הכי מדויקת למען טובתך והתקדמותך הגבוהה והטובה ביותר. 

 

3.היא תמיד, וכשאני אומר תמיד , זה תמיד פה בשבילך ולכל נושא יש פתרון דרך או מסלול. טלפון , ווטסאפ, מיילים , יונות דואר.. תאמינו לי , עברנו המון יחד, דברים שלעולם לא חשבנו שנגיע אליהם , וגם אם זה הפתיע אותנו מתחת לחגורה, הוקוס פוקוס, יש מי שיקשיב ולאחר מכן מגיע  הפתרון.

 

מה שאני הכי אוהב בלהיות מטופל אצל נעמי זה שאשכרה אני מתקדם, אני נכנס לטיפול כשי אחד ויוצא כשי אחר! 

תחושת ההתקדמות וההעצמה היא תחושה אלוהית בעיני שפשוט אין כמוה.. לכן אני פשוט יוצר מפגשים שוב ושוב, זה לא כמו שהולכים לפסיכולוגים ולפעמים אתה יוצא ומרגיש מבואס, ולפעמים שמח, מנעמי אתה יוצא מטיפול ומרגיש מואר, מוכן לחיות את היום הבא. 

 

אז תגידו לי,מי לא רוצה טיפול 10,000 פעם בשבוע/שבועיים ;)  

 

"ממליץ בחום החם ביותר של השמש!"

ש.

נעמי מורד - קורות חיים

2000-2003

שיטת גרינברג

2004

סייקם הילינג

2003-2004

התנדבות במרכז סיוע לנפגעות תקיפה מינית

 

2005-2008

ניאו הומנולוגיה - יהודית אורנייה מילוא

ניאו הומנולוגיה הינה תאוריה הוליסטית המכילה מידע מקיף על מבנה המערכת האנושית, הכוחות המשפיעים עליה, אופן הפעולה שלה והאינטראקציה שלה עם העולם. על בסיס מידע נרחב זה פותחה שיטת טיפול על ידי יהודית אורנייה מילוא.

2007

להאיר את ליבנו באין סוף - אורה דניאלי

זוהי שיטת טיפול שהתקבלה בתקשור ע"י אורה דניאלי ונלמדת ב-28 מפגשים. בהם התלמידים עוברים תהליכי ניקוי והעצמה על מנת להיות צינור שמעביר את הרפואה האלוהית אל המטופל.

2009

מטקס אנרג'טיקס - ריצ'רד ברטלט

2009

ריקונקטיב הילינג - אריק פרל

שיטת טיפול שמטרתה שיפור הרמוניה, איזון, שלמות וצלילות נפשית

2011-2012 

המסע  - ברנדון בייס  

2014

תעודה הסמכה למדיטציה

2015

ריפוי קריסטלים

2019-2020 

הכשרת מורים לריקוד אימפרוביזציה

NAOMI LAISHA.jpg